2 lip 2015

Netherland strange country?


Heey babes!
Nie pisałam już z ponad tydzień ponieważ jakąś nie mogłam się za to zabrać nie miałam chęci a ni nic. Wiem że wakacje wam się już zaczęły :( A ja muszę jeszcze z 2 tygodnie czekać.
Jutro zaczynają mi się testy gimnazjalne i aż do czwartku... testów mam z 9 przedmiotów więc muszę się dość sporo uczyć "i tak i tak nie będę.." Czuję już wakacje i mi się nie chce uczyć najchętniej bym już pojechała do Polski ale o tym mogę sobie tylko pomarzyć..... do Polski nie wiem kiedy będę jechała podejrzewam że za jakiś miesiąc w Polsce też długo raczej nie będę może z 3/4 tygodnie nie wiem jeszcze zależy też kiedy pojadę. Filmików tez nie miałam jakoś czasu nagrywać ale tylko jak zaczną mi się wakacje to podejrzewam że coś się na kanale pojawi :)


Słyszałam że w Polsce nie macie aż takiego masakrycznego upału i tego wam Zazdroszczę!
  u nas jest teraz z 40 stopni a w szkole nie ma klimatyzacji i testy w takim upalę trzeba robić... Na dodatek zaczynam w te lato dopiero odkrywać jak Holandia się różni od Polski nie wiem czy tylko ja tak na to dziwnie patrze ale dużo Holendrów pije Ciepłą wodę czasami mega gorącą w lato. Uważają że ciepła woda jest lepsza od zimnej wody w lato. 
Tak samo jak w zimę śpią z otwartym oknem i zimnym grzejnikiem a potem wszyscy w szkole chorzy. w nie których punktach jest Holandia BARDZO dziwnym krajem uwierzcie mi. 
Ale to kiedyś napisze o tym w innym poście.


Bardzo się ciesze jak wszyscy zaregowali na mój wcześniejszy post o metamorfosie Rosy!
Przemiana była faktycznie doskonała a w Poniedziałek przyleciały do mnie wszystkie koleżanki żebym im też tak zrobiła i obsypały mnie 1000-cema pytaniami.
W sumie myślałam na tym żeby zostać stylistką różnych gwiazd. Do końca nie wiem czy stylistka czy projektantka lub coś innego ale na pewno moja praca w przyszłości będzie związana z Modą!
Tak uwielbiam to robić że na pewno pójdę w tym kierunku! 

Jeśli chodzi o filmiki to myślałam żeby nagrać Q&A żeby osoby które mnie za dobrze nie znają mnie bliżej poznały więc prośba dla was zadawajcie mi na dole pytania do Q&A a ja na nie odpowiem :)

Więc to było na tyle zadawajcie pytania na dole i czekajcie na nowy post i filmik :)


5 komentarzy:

 1. współczuje,że jeszcze się uczysz ;/

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post! :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Współczuję, że musisz jeszcze chodzić do szkoły..

  toofussy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej wygrałaś w konkursie na moim blogu :) Wszelkie info z ostatnim poście u mnie !
  UWAGA!
  Proszę was o ponowną obserwację mnie na blogu, gdyż zmieniłam adres na www.andziathere.pl i nie pojawiają wam się moje posty !
  Shein 120$ Giveaway

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś nominowana do LIEBSTER BLOG AWARD. Więcej informacji:
  KLIK

  OdpowiedzUsuń