23 sie 2015

Holidays 2015 ♥
Heej babes!♥
Dzisiejszy post będzie sugerował się i wyłącznie na moich wakacjach 2015.
Jak je spędziłam gdzie i z kim, co robiłam dniami i czy się nudziłam? Te pytania zadawaliście mi często na asku postanowiłam zrobić z tego od dzielny post z zdjęciami niż osobne pytania na asku.
A więc wakacje 2015 spędziłam jak wiecie w Polsce najwięcej czasu spędzałam z ludźmi których widzicie na zdjęciach. Co robiłam co dziennie ? Jak już wspominałam wakacje były nudne i w dzień w dzień robiłam praktycznie to samo. Spałam tak gdzieś do 12 "tak wiem trochę marnowałam te wakacje na spanie ale tyle dni co się nie wyspała przez rok szkolny więc w końcu musiałam to nad robić ;)" Potem wychodziłam gdzieś z przyjaciółmi lub oni przychodzili do mnie i oglądaliśmy zazwyczaj horrory gdy pogoda była lub za gorąca lub za gorąca ponieważ zimno raczej nie było.
przez wakacje odbyło się parę "sesji jak ja to nazywam" na bloga.
Zdjęcia były robione na dachu galerii Warmińskiej w Olsztynie były robione przez moich dwóch ukochanych "osobistych" fotografów haha pozdrawiam Piotrka i Dominika ♥
Ogólnie wakacje zleciały mi bardzo szybko! nie chciało mi się w sumie wracać do Holandii no ale niestety jakoś musiałam :/ w Holandii mam jakoś same Lazy Day's od kąt wróciłam i tak jakoś nudno bardzo nudno. Leże tylko na moim cudownym łóżeczku i oglądam film ♥ wrzuciłam wczoraj zdjęcie na instagrama konta tego mojego łózka i te zdjęcie się chyba wam "intagramowiczom " bardzo spodobało  bo jak na razie ma najwięcej lajków pod tym zdjęciem aż mnie zdziwiło.

11 komentarzy:

 1. super blog!
  obserwacja za obserwację?
  zapraszam do siebie --> LoViseta.blogspot.com
  like on facebook

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna notka! :)

  http://aleksandraxmoroz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z ujęciem wszystkiego W zdjęciach!

  BirthofFashion883.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny post.
  http://lifee-friends.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy Blog! Super zdjęcia! :) Prosiłabym o poklikanie w linki w poście poniżej byłabym baaardzo wdzięczna! ♥ Zapraszam! ♥
  http://lovelysoophie.blogspot.com/2015/08/my-wishlist-from-cndirect.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa norka! ^,^ Zdjecia mega!
  http://julia-skorupka.blogspot.com/2015/08/pierwsza-paczka-od-cndirect-i-wishlista.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny mix zdjęć :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń