26 maj 2015

Spelling♥

heey babes!♥
Właśnie leże na podłodze patrze przez okno na chmury i zastanawiam się o czym ma być post bo pomysłów mi brak... Okno mam tak bardziej na suficie co bardzo lubię a wręcz kocham ponieważ leżąc na tej podłodze wtulona w mój miły biały dywan słuchając smutnych piosenek potrawie się odłączyć na parę minut z rzeczywistość zapomnieć o moich wszystkich problemach i się wyłączyć....
chciałam dziś już zacząć z nagraniem filmiku lecz zdałam sobie sprawę że nie mam jeszcze kart pamięci więc tylko jak ją będę miała nagram filmik piszcie mi też jakie filmiki chcecie żeby pojawiały się na moim kanale. 
Pamiętam jak zaczynałam bloga około 2 lata temu ile ja błędów orograficznych popełniałam do doskonałości mi jeszcze daleko a daleko ponieważ błędy popełniam nadal i popełniać je będę
Ponieważ osoba mieszkająca od malękości w innym kraju i która chodzi na dodatek do innej szkoły niż Polskiej i nie uczy się w ogóle polskiego to to jest w zupełności bardzo normalne.
Pamiętam jak ja sama się uczyłam polskiego, pisać i czytać na komputerze to też tak jak by mi pomogło ponieważ jeśli ja bym sama nie miała chęci do nauki Polskie bym pewnie nigdy nie umiałą pisać ani dobrze wymawiać Polskiego. co prawda słów już niektórych Polskich zapominam.
Ponieważ gadam praktycznie 24 godziny na dobę po Holendersku.
Nawet jeśli jestem z moją koleżanką która jest również Polką gadamy po Holendersku i po Polsku równocześnie dalej nie rozumiem jakim cudem ja to potrawie. ale strasznie jestem z tego dumna i dumna zawsze będę :) A błędy ortograficzne oczywiście zawsze będę popełniać ale nie ma nic w tym złego tak mi się wydaję :)


koszula Redstar - z 1990 "była mojej mamy"
Spodnie Bershka - Click!


Bluzka sheinside - Click!
Zegarek Regal - Click!

8 komentarzy:

 1. masz prawo być z tego dumna ;) świetne zdjecia!

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje "zdobycia" tak świetnej koszuli :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie
  www.aleksicar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam Cię do LBA: modaurodamela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. ślicznie wyglądasz! Zazdroszczę tak świetnej znajomości języka holenderskiego :)


  http://przerwanausmiech.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale pięknie wyglądasz *.*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. super blog!
  zapraszamy do siebie http://sekowskaklewenhagen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie wyglądasz :3
  Bardzo ładny blog
  Zapraszam do mnie - sytuacjabez.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń