25 maj 2015

Tym czasem.....

Hej wam wszystkim♥ ile to minęło od poprzedniego postu? Chyba sporo już z jakieś 3 miesiące.
Nie wiem czy przez te 3 miesiące miałam jakiś okres odpoczenia od internetu. ale byłam w Polsce miałam i mam nadal remont w domu. Na laptopie w ogóle już nie siedzę odkąd dostałam tego Iphona... co prawda szybka mi pękła jak każdy mój telefon już miał (y) ale na telefonie jestem praktycznie 24 na dobę.. co trochę mi przeszkadza w życiu ponieważ na nic nie mam czasu..
i nie siedziałam też na laptopie i nie pisałam na blogu i przerwałam z filmikami ponieważ nie mogłam znaleźć swojego kąciku w domu. Co prawda w moim pokoju nic się nie działo mogłam normalnie w nim przebywać lecz nie czułam się w nim za dobrze. więc po prosiłam taty żeby przemalował mi pokój i kupiłam nowe meble i go inaczej udekorowałam. I mogę powiedzieć że nareszcie w dniu dzisiejszym czuje się w moim pokoju o 1000 razy lepiej. jeszcze z tydzień a będę tu przebywała codziennie i postanowiłam również zabrać się za tego bloga no i YouTuba w pewnym sensie. mam nadzieje że zabiorę się w reszcie do nagrywania tych filmików. bo trochę mi tego brakuję i chce zobaczyć po raz 4 tak '4' czy to coś dla mnie? bo do tej pory nie jestem jeszcze w 100% tego pewna. i też myślę że część was powinna mi powiedzieć jakich filmików chcecie? ponieważ nie wiem jaki ma być mój pierwszy filmik? Posty od teraz oczywiście będę pojawiać się częściej. Mój blog będzie od teraz bardziej blogiem modowym ponieważ moje życie prywatne jest życiem prywatnym i nie za bardzo ciekawym. mam nadzieje że zrozumiecie :)
9 komentarzy:

 1. najważniejsze,że wróciłaś ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny ostatni dresik, obserwuję :)

  http://patt-cieslewicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi też przez telefon braknie czasu :/

  Będę wdzięczna za klikanie w linki w ostatnim poście.
  Mój blog -> PINK RAINBOW

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze, że wróciłaś, masz śliczny wygląd bloga
  shawtyqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post :) zapraszam do mnie http://lifetime1213.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. powodzenia w dalszym blogowaniu ;)


  www.encore4u.blogspot.com - wszystko co chciałabyś i powinnaś wiedzieć o torebkach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Może filmik, w ktorym pokażesz nowy wystrój pokoju ? :) Ja osobiście jestem ciekawa jak teraz wygląda!
  Obserwuje :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekam z niecierpliwością na kolejny post! :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Założyłyśmy go z przyjaciółką, z myślą dzielenia się tym co wiemy, umiemy, przeżywamy. Dopiero się rozkręcamy, ale nie powiedziałyśmy ostatniego słowa. Stwierdziłyśmy, że czemu mamy nie spróbować? Należy wierzyć w siebie i robić coś w kierunku swoich planów, byc cierpliwym i sie nie poddać. Nie mamy nic do stracenia, a możemy zyskać. Mamy wiele pomysłów, które chcemy zrealizować. Prosimy o wsparcie.
  http://inadditioneverydaylife.blogspot.com
  BLOG

  OdpowiedzUsuń